20 Mayıs 2015

GRANDMEDİCAL AİLESİ PİKNİKTE!

 

Özel GrandMedical Hospital personellerine yönelik motivasyon açısından yararlı bir piknik gerçekleştirildi. Süreyya Park’ta düzenlenen pikniğe hastane idarecileri, hastane çalışanları ile aileleri katıldı. Öğle saatinde Grandmedical Kurumsal Müdürü Ayşe Saraçoğlu, otelcilik ve destek hizmetleri müdürü Zuhal Balkan, hasta hakları sorumlusu esra cokan ve hastane mutfağında görevli Hasan Turşak Ustanın hazırladığı mangal ikramıyla başlayan piknik programında; Yumurta taşıma, çuvalla yürüme, halat çekme ve elma kapma yarışmaları yapıldı. Küçük büyük her yaştan katılımın olduğu yarışmalar oldukça çekişmeli geçti. Yarışmalar sonunda kazanan kişiler çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.

Cansu Karakaş , Mehmet Muslu parfüm seti, Tarık Atabey üzerinde hastanenin amblemi olan duvar saati kazanırken, Hatice Bardakçı ise gram altın kazandı. Piknikte yarışmalardan sonra çalışanlar, gün boyu hoşça vakit geçirdiler ve stres attılar.

Etkinliği düzenleyen Hastane Müdürü MUSTAFA KORKMAZ ve Başhemşire Figen Gökçe, ‘’Bu piknik bizim için önemli olan moral ve motivasyon açısından faydalı bir etkinlik oldu. Çalışanlarımız için bir tür birlik ve kaynaşma ortamı da yaratmış olduk. Bu tür etkinliklerimizi tekrarlayacağız ve etkinliğe katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz dedi.


Bu haber : kez izlenmiştir
Bu sayfa : 4343431 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 4858435 kez ziyaret edilmiştir.